Interiérové dveře

New Design Porte

Je italská rodinná firma zaměřující se na řemeslnou výrobu nejen dveří, ale i celých interiérů.

Zručnost toskánských řemeslníků podtrhuje italský vkus pro krásu a eleganci. Objevte kouzlo tradičních technik prováděných řemeslnou výrobou. Obohaťte si život a obklopte se krásou, uměním a historií. Originální kolekce dokáží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

newdesignporte.com
Klasické dveře

z kolekce Classical

jsou určeny pro ty, kteří milují styl starožitných interiérů.Dveře zdobené speciálními povrchovými úpravami, jako jsou Decapée anticato , patinovné povrchy , postaršené country povrchy , laky s vysokým leskem , ultra matné s křídovým efektem , dýhované povrchy a mnoho dalších možností pro výjimečné interiéry.

Dveře

v moderním stylu

z kvalitních materiálů, vyrobené podle aktuálních trendů pro vytvoření interiérů čistých linií. Nechte se okouzlit speciálním zpracováním povrchů, jako jsou katrované dýhy ,nebo povrchy z kolekce Avantgarde .

Dveře a interiéry

ve stylu ART DECO

jsou symbolem elegance a luxusu. New Design Porte je jeden z mála výrobců na světě, který vyrábí dveře a interiérové prvky ve stylu ART DECO, který vznikl na začátku dvacátého století jako moderní dekorativní styl, který zdůrazňuje barvy, vzory a používání kvalitních a vzácných materiálů.

Ke stažení
ke stažení zde