Biopergoly

Biossun

Biopergoly. Revoluce v zahradní architektuře.

Biopergoly od francouzského výrobce BIOSSUN jsou odpovědí na to, jak využívat zahradu či terasu za každého počasí a zároveň být součástí přírody a dýchat čerstvý vzduch. Narozdíl od běžných zimních zahrad dokáží biopergoly zajistit přirozené větrání, vpuštění rozumné porce slunečního světla a zamezit nepříjemnému působení skleníkového efektu. Biopergoly jsou do jisté míry novým druhem prostoru, který je neustále ve spojení se svým okolím.

biossun.com

BIO 180

Bioklimatická pergola o velikosti až 27m2 a výšce 6,1m, model BIO 180, představuje naprosto nový způsob života a trávení času ve svém malém království. Díky střešním otočným lamelám, které se mohou otáčet o 175 stupňů, vytváří stínící systém do každého počasí. Je tedy jenom na vás, kolik slunce na terasu pustíte. Zároveň tento model nabízí BIOSSUN optimální přirozené větrání. Rám biopergoly si můžete barevně přizpůsobit vlastnímu vkusu (v nabídce je až 350 barev).

BIO 230

Tento model biopergoly je 7m vysoký a umožňuje nejen systém přirozeného větrání, ale i systém otočných lamel o 175 stupňů. Kromě toho si můžete vybavit tuto pergolu velkým množstvím. doplňků.

Doplňky a příslušenství

K biopergolám BIOSSUN je k dispozici 12 doplňků a příslušenství. Za všechny jmenujme designové osvětlení, senzor deště a větru nebo ochrana před zimou.

Ke stažení
ke stažení zde